kurs fotografii płock

img

Przy użyciu poprzednie 4 lata pracy marzyłam o wygodnym łożu do zdjęć rodzinnych, ciążowych natomiast dziecięcych. Ostatecznie mam na tyle dużo przestrzeni, że może po tej stronie jeżyć się na co dzień i ubierać się w kolorowe narzuty natomiast poduszki dopasowane aż do niniejszych stosunki. Odrobina klimatu boho do dopasień rodzinnych natomiast dużo wątłych tkanin oraz poduszek.

I obecnie rzecz, na którą ego sam jeden nadzwyczaj czasochłonnie czekałam. Wizualizowałam ją sobie po nocach natomiast planowałam postawienia półek, przegródek, oświetlenia. Szafa na osprzęt do sesji zdjęciowych. Przepastna, jasna i pojemna. Wszelka szufladka jest aktualnie zapełniona po grzbiety ubrankami gwoli noworodków, niemowląt, sukienkami dla dziewczynek a kreacjami ciążowymi. Pomieściło się tam dodatkowo nie jedno tylko łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe dodatki do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na miejsce dokąd można się poczuć kiedy w domu przystało, matki po tej stronie czuły kącik kawowy, w jakim zawsze wyczekuje aromatyczna kawa, herbata i coś słodkiego dla jeszcze lepszej aury:) NATOMIAST szafkeczka niżej jest absolutna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio mieści się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami balangi. Bliskość parku natomiast kafeterii powyżej samą wodą niesie w ciągu sobą akcesoryjną beneficjum. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym miejscem na przechadzka, kiedy obrobimy już dopadnięcia rodzinne i potrzebujemy chwili ciszy aby dać możliwość maleństwu wygodne dryg snu natomiast pozowania :) A na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Jak Wam się podoba moja kolejna miejscówka? Inwituję Was do śledzenia mojego instagrama, dokąd w komitywach akcentuję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.

Top