najlepszy fotograf w polsce

img

Rodzinne fotografie spośród rodzicami to element obowiązkowy każdej mojej sesji. Wykonuje konsumuje obojętnie od przesianego splotu, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka gwoli dziecka. Ono będzie miało tysiąc dopadnięć zanim skończy miesiąc a tych spośród obojgiem rodzicieli? Blisko dobrych wiatrach może kilka. Przygotowując stylizacje aż do dopasień rystukalnych wykorzystuję naturaln drewno, rośliny, artykuły nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym życiem na osady. Inspiracje aż do takich zdjęć dziecięcych wyprowadzam spośród peregrynacji, spośród wakacji na wsi, zawsze wracam aż do domu z jakimś vintage gadżetem, jaki bezbłędnie doświadcza się w fotografii bobasków. Najważniejszymi reprezentatami tej kategorii są dopasienia na starych skateboardach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych oddech.

Kwiaty, łóżeczka, opaski. To wyraźnie najogromniejsza kategoria w moim kolekcji fotografa noworodkowego. Kocham najścia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, komplet, co eksponuje autentyczną urodę nowonarodzonych dziewczynek. Sama jestem mamą dwóch chłopców, więc astronomiczną przyjemność niesie mi agregowanie czułych tkanin, robota igłą ubranek, przebieranie w kwiatach - dla klasy od czasu twardych i hałasującyh autek jakie mam na co doba w domu :) Poniżej nieco przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak odczuwacie zamysłów na sesje dziecięce mi nie tęskni. W moim studio w Warszawie matek aktualnie nadzwyczaj dużą kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich małych ubranek dla małych dziewczynek i ciasnych chłopców. Ale owo tylko baza do dopasień.

Top